тип:  Монографія, брошура

Переглядів: 13684
    

Устименко В. Є.

Зведи свій храм

Устименко В. Є. Зведи свій храм: історико-документальне дослідження. — К.: Вид-во «Академпрес», 2011. — 240 с.: іл. — Бібліогр.: с. 202-203.


Анотація:

У книжці відображено важливу роль у створенні храму видатних історичних осіб царської династії, знаного у Росії і світі вченого- архітектора, інших відомих творців добра кінця XIX — початку XX століть. Названо імена односельців, які будували та відроджували храм після лихоліть богоборства і відтворюють святиню в наші часи.
Дослідження розраховане на небайдужого читача православної віри, історика, краєзнавця, науковця, теолога, широке коло парафіян.
Книжка «Зведи свій храм» видана за спільним планом Чернігів¬ської обласної державної адміністрації, обласної ради і товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві, затвердженим 26 квітня 2011 року.
Свято-Покровський трипрестольний храм у селі Жукля на Чер¬нігівщині — не лише дивовижної краси архітектура, єдиний в Ук¬раїні шедевр православного будівництва. Це й неоціненна колекція високомистецьких ікон, значна частина яких нині перебуває у фон¬дах історичних і художніх музеїв та приватних зібраннях.
ІSBN 978-966-7541-11-8

Додати коментар >>>

Конференції, новини