В Івано-Франківську визначено цьогорічних лауреатів премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства

IMG_01613 серпня 2018 року в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з призначення премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. Очолили її роботу співголови – заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

На засіданні було представлено доробок кандидатів на присудження премії, серед яких вперше номінований колектив – творча група обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка.

IMG_0126Відтак відбулося обговорення запропонованих кандидатур та голосування. Члени комісії – а це знані краєзнавці (зокрема, голова Івано-Франківської обласної організації НСКУ М.Ю.Косило), історики, представники громадських інституцій у даній сфері, посадовці – відзначали високий рівень напрацювань кандидатів, їхню фаховість, вказували на вагомі досягнення на ниві історичного, наукового краєзнавства, краєзнавчих досліджень.

Як зауважив Ігор Пасічняк, присудження цієї премії на Прикарпатті відбувається з 2010 року і за цей час сформувався вагомий список лауреатів, світочів краєзнавчої галузі краю. «Впевнений, що усі достойники будуть належно відзначені, та сьогодні на нашому засіданні повинна переважити фахова думка експертів. Дуже важливо, щоб рішення було консолідованим», – наголосив Ігор Пасічняк.

IMG_0177_(1)_(1)Отож, за підсумками голосування, звання лауреатів премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства у 2018 році присуджено творчій групі Івано-Франківської обласної універсальної бібліотеки імені Івана Франка, членам Національної спілки краєзнавців України (Людмилі Бабій, Галині Горбань, Оксані Шаран, Валентині Дволітці), в також члену правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України, голові Коломийського міськрайонного товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка Василю Глаголюку та члену правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України, академіку АН Вищої школи України, професору, завідувачу кафедри українознавства та філософії Івано-Франківського національного медичного університету Володимиру Качкану.

Джерело інформації:
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА,
Офіційний сайт
Івано-Франківської облдержадміністрації

1 коментар до “В Івано-Франківську визначено цьогорічних лауреатів премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *