26-й випуск історико-краєзнавчого наукового альманаху “Південний Захід. Одесика”

odessika_26 (1)Вийшов друком 26-й випуск історико-краєзнавчого наукового альманаху «Південний Захід. Одесика — Юго-Запад. Одессика».

Статті,  вміщені у виданні, згруповано за наступними рубриками: “Степи Лукомор’я”, “Одеські старожитності”, “Край в епоху диктатур”, “Обличчя земляків”, “Студентська трибуна”.

Повнотекстовий варіант 26-го випуску альманаху

Південний захід. Одесика. Історико-краєзнавчий науковий альманах. – Вип. 26. – Одеса: Друкарський дім, 2019. – 280 с.

“Кожен новий номер – це подія в науковому житті Одеси, кожна нова стаття – відкриття ще однієї сторінки в історії нашого міста та області. Популярність альманаху вже давно вийшла за межі Одеси. Це помітно і по складу авторів. Так у нинішньому номері є дописувачі з Києва, Харкова, Дніпра, Чорноморська, сіл Прилиманське та Йосипівка. Серед авторів – шестеро докторів наук, що свідчить про високий фаховий рівень авторського колективу. Водночас щоразу ми бачимо нові імена. Для молодих людей – майбутніх істориків «Південний Захід. Одесика» стає своєрідним науковим майданчиком, на якому вони випробовують свої сили” – вказав у вступному слові український політик Сергій Гриневецький, за підтримки якого видається альманах.

Повнотекстовий варіант 26-го випуску альманаху

One thought on “26-й випуск історико-краєзнавчого наукового альманаху “Південний Захід. Одесика””

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *