28-й випуск історико-краєзнавчого наукового альманаху “Південний Захід. Одесика”

odessika_28Вийшов друком 28-й випуск історико-краєзнавчого наукового альманаху «Південний Захід. Одесика — Юго-Запад. Одессика».

Статті,  вміщені у виданні, згруповано за наступними рубриками: “Степи Лукомор’я”, “Одеські старожитності”, “Край в епоху диктатур”, “Обличчя земляків”, “Студентська трибуна”, “Книжкова полиця краєзнавця”.

Повнотекстовий варіант 28-го випуску альманаху

Південний захід. Одесика. Історико-краєзнавчий науковий альманах. – Вип. 28 – Одеса: Друкарський дім, 2020. – 298 с.

“Незважаючи на поважний для такого видання вік -14 років, альманах продовжує привертати увагу всіх, хто любить історію нашого краю, хто дорожить минувшиною, хто не шкодує часу на її дослідження та пізнавання… хотілося б ще раз подякувати дослідникам – авторам альманаху «Південний Захід. Одесика» за те, що у наш суперечливий час залишаються відданими своїй справі.
Копия odessika_28Приємно відзначити, що послідовно розширюється коло дописувачів з інших регіонів і навіть інших країн. Це свідчить про те, що інтерес до минулого Одеси та Одещини не вщухає.
Важливо також, що в альманасі з’являються публікації, присвячені економічним питанням, діяльності міської влади щодо благоустрою Одеси. Хотілося лише зазначити, що не менш актуальною і плідною є також історія малих міст краю. Вона дасть нам можливість усвідомлення того, чим жили наші предки, їх «повсякденності», турбот, переживань. Без цього нам важко буде їх зрозуміти, оцінити і зробити висновки для себе.
Хочу побажати авторам невтомності в пошуках, натхнення, невгамовності у пошуках істини!” – вказано у вступному слові авторства українського політика Сергія Гриневецького, за підтримки якого видається альманах.

Повнотекстовий варіант 28-го випуску альманаху

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *