Реабілітовані історією. Тернопільська область. Книга шоста (2020)

Реаб. іст. - Терноп.Вийшла друком чергова книга багатотомної науково-документальної серії “Реабілітовані історією”, присвячена Тернопільській області.

У виданні представлені документальні матеріали, спомини, статті і нариси про репресії радянської влади в краї, а також біографічні довідки про невинно репресованих уродженців і мешканців області, що через певні причини не увійшли в попередні книги. Окремо поданий мартиролог вихідців з Тернопільщини, котрі у 1920–1930-ті роки проживали у колишньому Радянському Союзу і стали жертвами політичного терору в цій тоталітарній державі.

Повнотекстовий варіант видання

Видання підготовлено за участі краєзнавців, які входять до складу головної та обласної редакційних колегій, є упорядниками і рецензентами, та інституційної підтримки Національної спілки краєзнавців України.

Реабілітовані історією. Тернопільська область. ? Книга 6 / Обл. ред. кол.: О.Г.Бажан, А.П.Грицишин, П.Я.Гудима, П.З.Гуцал, Л.Л.Крупа, І.В.Кульчицький, В.А.Маєвська, І.А.Олещук, Ф.І.Полянський, В.В.Устенко; Упоряд.: О.Г.Бажан, П.З.Гуцал, Г.М.Маєвська. НАН України. Інститут історії України; Головна редакційна колегія науково-документальної серії книг “Реабілітовані історією”; Служба безпеки України; Національна спілка краєзнавців України; Українське культурно-просвітницьке товариство “Меморіал” імені Василя Стуса; Тернопільська обласна державна адміністрація; Тернопільська обласна рада. Тернопіль: ТОВ “Терно-граф”, 2020. 672 с. (Реабілітовані історією)

Повнотекстовий варіант видання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *