У Сумах відбулася презентація книги Олега Корнієнка «Шляхами предків: засади національно-патріотичного (козацького) виховання»

Шляхами предків1 липня 2021 року о 14.00 в Конгресс-центрі Сумського державного університету (вул. Петропавлівській) відбулася презентації книги Олега Корнієнка «Шляхами предків», виданої Сумською обласною організацією НСКУ.

На презентації були присутні краєзнавці, представники виховних організацій військові та члени Координаційної ради з національно-патріотичного виховання Сумської облдержадміністрації.

У 2019 році в сумському видавництві «Мрія» вийшла друком книга голови Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олега Корнієнка «Шляхами предків»: засади національно-патріотичного (козацького) виховання».

Олег КорнієнкоАвтор-упорядник свого часу стояв у витоків відродження Українського козацтва, був керівником «Молодої Січі» Сумщини, а в 2016-2017 рр. захищав Україну від російської агресії. Через запровадження карантинних обмежень презентація не відбулася вчасно.

Пріоритетним завданням цього публіцистичного проекту було військове та національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, сприяння реалізації державної політики щодо відродження історико-культурних традицій Українського козацтва шляхом видання та поширення серед загальноосвітніх шкіл, позашкільних установ, військових частин і виховних громадських організацій методичного посібника з основ козацької педагогіки.

Шляхами предків2

Посібник складається з передмови, вступу, трьох основних розділів (з додатками в кожному), списку використаних джерел та літератури. Розділ перший – «З історії Українського козацтва», другий – «Основи звичаєвого права та духовні засади українського козацтва» та третій – «Організаційно-методичні матеріали Сумської ОДМО “Молода Січ”».

Видання вийшло друком у рамках реалізації Програми економічного й соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» за сприяння Департаменту інформаційної політики та комунікації з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації та за фінансування Сумської обласної ради.

Посібник розглянуто й рекомендовано до друку Правлінням Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, а також Координаційною радою національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації.

Книгу буде поширено серед навчальних закладів, бібліотек, виховних установ і військових частин області, а також її електронний варіант стане доступним на сайті «Сумський історичний портал», що підтримується Управлінням молоді й спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *