IV МІЖНАРОДНІ СПАСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
IV МІЖНАРОДНІ СПАСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ
присвячені 125-річчю від дня народження Є.Ю. Спаської та 50-річчю створення Ніжинського краєзнавчого музею

СЧ-2016Наукові читання відбудуться 21–23 вересня 2016 р. у м.Ніжині та м.Батурині Чернігівської обл. Час і місце реєстрації та робочий розпорядок проведення читань будуть повідомлені в запрошенні, яке буде надіслане персонально кожному учаснику після підтвердження ним безпосередньої участі у роботі читань.

Роботу під час проведення наукових читань планується проводити за такими основними напрямами:
– ніжинська родина науковців, церковних і громадських діячів Спаських у соціокультурному просторі;
– дослідження регіональної історії й етнології Північно-Дніпровського Лівобережжя та відображення його результатів у музейних колекціях і зібраннях;
– вивчення рухомих і нерухомих об’єктів культурної спадщини Північно-Дніпровського Лівобережжя, розвиток музейництва і наукового пам’яткознавства означеного регіону;
– історіографія сакральної та церковної історії на теренах Північно-Дніпровського Лівобережжя;
– актуальні теоретичні та методологічні проблеми сучасної музеології, пам’яткознавства, історичної регіоналістики, етнології та сакральної (церковної) історії.

Матеріали за результатами роботи наукових читань будуть надруковані у збірнику наукових праць «Ніжинська старовина».

Заявку (встановленої форми, додається до даного інформаційного повідомлення) для участі в наукових читаннях просимо надіслати поштою, факсом або на e?mail не пізніше 1 липня 2016 р. Оргкомітет залишає за собою право відбору заявок виключно за тематикою доповідей. У разі включення теми доповіді чи повідомлення до програми читань, оргкомітет зобов’язується відіслати не пізніше 1 вересня 2016 р. персональне запрошення за вказаною учасником адресою. Підтвердити свою безпосередню участь, а також потребу бронювання номеру чи місця в готелі або намір отримати публікацію без безпосередньої участі у читаннях прохання не пізніше 10 вересня 2016 р. включно (можливі варіанти поселення та їх вартість буде вказана у запрошенні).

Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників наукових читань — за рахунок сторони, що відряджає учасника читань; проживання, котре не оплачуються відряджуючою стороною, для учасників наукових читань, що мають учений ступінь доктора наук — за рахунок організаторів читань.

Телефони для довідок:
Дмитренко Наталія Михайлівна, відповідальний секретар оргкомітету: +380-4631-71268 (роб.); +380-68-946-3519 (моб.)
Зозуля Сергій Юрійович, відповідальний редактор оргкомітету: +380-44-280-7879 (роб.), +380-68-353-5957 (моб.)

Спаські читання-2016_інформаційний лист

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *