Луганська обласна організація НСКУ офіційно переїхала до Старобільська

З початком бойових дій на Донбасі Луганська обласна організація Національної спілки краєзнавців України фактично перебралась до міста Старобільськ Луганської області.

trip-to-novopskov-and-not-only-3146x1024x768x0На відновлення роботи осередку Спілки та офіційну зміну адреси довелось витратити достатньо велику кількість часу. Досить складно було зібрати Конференцію організації (головний керівний орган), оскільки члени організації роз’їхалися по всій Україні, деякі перебувають за кордоном. Довелось змінити більшу частину складу керівних органів спілки, посади заступника голови та відповідального секретаря обійняли нові члени — Бадер Антон Васильович, кандидат історичних наук, доцент та Забудкова Ольга Андріївна, старший викладач кафедр історії України Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно.
Головою організації переобрали Курила Віталія Семеновича, доктора педагогічних наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук, і саме його наполегливому бажанню та адміністративному сприянню Луганська обласна організація НСКУ завдячує своїм другим народженням.

2Зараз усі формальності позаду і Луганська ОО НСКУ отримала нову юридичну адресу —  м.Старобільськ, площа Гоголя, буд. №1, кабінет № 209. Показовим є те, що організація оселилась у шостому корпусі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, що підтвердив, після евакуації до Старобільска, статус освітнього та культурного центру Сходу України.

До лав та керівних органів спілки увійшли місцеві краєзнавці, які давно і плідно вивчають історію Старобільського району, зокрема це: Бублик Ольга Іванівна, к.і.н, доцент, яка брала безпосередню участь у створені музеїв історії Старобільського факультету; Лук’яненко Дмитро Валерійович — вчитель історії, краєзнавець та публіцист; Мілованова Олеся Володимирівна — директор переміщеного до Старобільська Луганського обласного краєзнавчого музею.

3Члени ЛОО НСКУ вже зараз реалізують декілька краєзнавчих проектів, зокрема готують статтю про Луганську область до Енциклопедії сучасної України. У планах на початку року зібрати Правління, обговорити та затвердити план роботи на 2017 рік та об’єднати краєзнавців інших районів та міст Луганської області у первині осередки спілки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *