VII Міжнародна наукова конференція «АРКАСІВСЬКІ ЧИТАННЯ: історичні дослідження на сучасному етапі розвитку гуманітарної науки»

АркасМиколаївська обласна організація Національної спілки краєзнавців України запрошує взяти участь у VII Міжнародній науковій конференції «АРКАСІВСЬКІ ЧИТАННЯ: історичні дослідження на сучасному етапі розвитку гуманітарної науки». Конференція присвячена 100-річчю проголошення Української народної республіки.

Інформаційний лист pdf

Конференція відбудеться 21–22 квітня 2017 р. за адресою: Навчально-науковий інститут історії, політології та права, Миколаївський національний університет імені Василя Сухомлинського, вул. Нікольська, 24, м. Миколаїв, 54001, Україна. Початок роботи конференції — 10:00 год., ауд. 01.322, реєстрація учасників з 09:00 год. у фойє 3-го поверху корпусу №1 університету.

Робота конференції передбачає основні напрями:

  • Історіографічні та джерелознавчі дослідження.
  • Основні постаті української революції.
  • Українська революція 1917–1920 рр. в контексті європейської історії.
  • Історична наука в Україні та Європі: шлях до інтеграції підходів.
  • Етнологічні дослідження у сучасному світі.
  • Історичні та археологічні дослідження в Україні та Європі: історія та сучасність.
  • Краєзнавство Південної України.

В рамках конференції буде проведено «круглий стіл»: «Південь України в контексті української національної революції 1917–1920 рр.: історія та сучасність».

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти та всі зацікавлені особи. Оргкомітет не бере зобов’язань щодо оплати вартості проживання та проїзду учасників конференції.

Передбачається видання матеріалів конференції у вигляді електронного та паперового збірника тез, що відповідає вимогам щодо апробації результатів наукової роботи.

За бажанням авторів тези підготовлені у вигляді повної статті (до 0,5 д.а.) будуть надруковані у фаховому академічному наукометричному журналі «Емінак» (вартість публікації 300 грн).

Матеріали конференції будуть розміщені на веб-сайті навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського: http://ihpl-mnu.mk.ua/ та Миколаївської обласної організації Національної спілки краєзнавців України: http://mosk.mksat.net

Тексти тез доповідей надсилати до 22 березня 2017 року в електронному вигляді на адресу оргкомітету: arkas.mk@i.ua або передати особисто до оргкомітету.

Оргкомітет конференції:
Тел. 067-768-22-74 (Тригуб Олександр Петрович — співголова оргкомітету);
тел. 097-473-39-99 (Гузенко Юрій Іванович — відповідальний секретар);
тел. 066-117-20-97 (Філатов Дмитро Вікторович — член оргкомітету);
тел. 050-566-95-62 (Маринченко Ганна Миколаївна — член оргкомітету).
E-mail: arkas.mk@i.ua

Організаційний внесок (очна участь — 150 грн., заочна — 75 грн.) покриває витрати на участь у конференції та видання тез в електронному та паперовому збірнику тез.

Інформаційний лист pdf

Оргкомітет

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *