Вітаємо із 75-річчям відомого краєзнавця, доктора історичних наук, професора Г.К.Швидько

Швидько Г.К.1 травня 2019 року виповнюється 75 років Швидько Ганні Кирилівні —  доктору історичних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, голові правління Дніпропетровської обласної організації НСКУ у 1991-2008 рр., лауреатові Премії імені Дмитра Яворницького.

Г.К.Швидько є автором понад 300 наукових публікацій з історії України, монографій, підручників  і навчальних посібників для середньої та вищої школи; відомим краєзнавцем-популяризатором, організатором краєзнавчого руху на Дніпропетровщині.

Сфера її професійних інтересів охоплює соціально-економічну історію Гетьманщини та Запоріжжя, проблеми державного управління та самоврядування в Україні, джерела з історії міських поселень Лівобережної України, проблеми місцевої історії, в тому числі минуле міст і сіл Придніпров’я.

Щиро вітаємо ювіляра, бажаємо міцного здоров’я та людського щастя, сімейного добробуту і усіляких гараздів! Плідних дослідницьких пошуків і творчої наснаги в подальшій краєзнавчій та науковій роботі!

З глибокою повагою,
голова Національної спілки краєзнавців України,
член-кореспондент НАН України
О.П.Реєнт

 

One thought on “Вітаємо із 75-річчям відомого краєзнавця, доктора історичних наук, професора Г.К.Швидько”

  1. На жаль, колись я підійшла до пані Швидько за консультацією країзнавчою, так вона навіть не схотіла мене вислухати, бігла від мене як навіжена. Не знаю як ця пані може вважатися засновником краєзнавчого руху. Це типовий радянський історик

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *