У Дніпрі презентували біобібліографічний покажчик «Корф Микола Олександрович. 1834–1883. До 185-річчя від дня народження»

Корф-покажчик18 квітня 2019 року в приміщенні відділу Мистецтв Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося засідання краєзнавчого клубу «Ріднокрай».

Тема засідання була присвячена видатному громадському діячеві та просвітянину Миколі Олександровичу Корфу (1834–1883). Доповідачем виступив голова правління Дніпропетровської обласної організації НСКУ І.О.Кочергін.

Під засідання було презентовано біобібліографічний покажчик Клуб_Кочергин_виступ_1«Корф Микола Олександрович. 1834–1883. До 185-річчя від дня народження». Це видання є продовженням серії, яку публікує ДОУНБ «Достойники Придніпров’я». Покажчик підготовлено до 185-річчя від дня народження Миколи Корфа та висвітлює життя і діяльність відомого громадського діяча Катеринославщини другої половини ХІХ ст.

Клуб_Корф_змистВидання містить статті доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії та політичної теорії Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Кочергіна Ігоря Олександровича «Постать М.О.Корфа в історії Придніпровського краю», «Микола Олександрович Корф та його родовід», а також родовідний розпис і бібліографію.

Клуб_Кочергин_виступ_2Бібліографічні джерела розташовані в алфавітному поряду, окремо виділено книги, періодичні видання та електронні ресурси. Частина джерел анотована. Для зручності користування наприкінці подано іменний покажчик авторів матеріалів. Видання ілюстроване фотографіями.

Біобіліографічний покажчик буде корисний бібліотекарям, науковцям, вчителям, журналістам, краєзнавцям, науковцям, а також усім, хто цікавиться історією Придніпров’я.

Правління
Дніпропетровської обласної організації НСКУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *