Збірник матеріалів конференції “Історико-культурний туризм: український та світовий досвід”

Обкладинка ІКТВийшов друком збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції, яка була проведена кафедрою етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка й Київською міською організацією Національної спілки краєзнавців України 5 квітня 2019 р. на історичному факультеті університету.

Історико-культурний туризм: український та світовий досвід. Збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції (Київ, 5 квітня 2019 р.) / Редкол.: О.П.Реєнт (голова), В.П.Капелюшний, І.К.Патриляк, О.П.Гончаров, Н.В.Терес. – К.: «Фоліант», 2019. – 331 с.

Повнотекстовий варіант збірника

Збірник видано за організаційної та фінансової участі Київської міської організації НСКУ. У виданні представлено 47 доповідей, які були виголошені на пленарному засіданні та під час роботи чотирьох секцій конференції. Серед доповідачів – співробітники наукових установ, викладачі вищих закладів освіти, аспіранти, працівники бібліотек та музеїв, краєзнавці, студенти, учні-члени МАН. Майже третина з них – члени Національної спілки краєзнавців України.

У ході роботи конференції висвітлено різноманітні аспекти українського та світового досвіду в галузі історико-культурного туризму.

У збірнику також вміщено узагальнені оргкомітетом пропозиції (рекомендації), які містилися у доповідях учасників конференції й стосувалися подальшого розвитку вітчизняного туризму.

Збірник розраховано на викладачів вищих і середніх закладів освіти, аспірантів, студентів, учнів, усіх, хто цікавиться історією та сучасним розвитком українського й зарубіжного туризму.

Повнотекстовий варіант збірника

One thought on “Збірник матеріалів конференції “Історико-культурний туризм: український та світовий досвід””

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *