![20201002122231](http://nsku.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/20201002122231-300x200.jpg)
Привітав та вручив обласні іменні премії діячам культури і мистецтва, заступник голови Волинської облдержадміністрації Анатолій Костик.
Зокрема, Премію у номінації імені Олександра Цинкаловського було вручено Аллі Дмитренко, членкині Національної спілки краєзнавців України, доцентові Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – за участь у створенні і розвитку Музею етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, участь в етнографічних експедиціях МНС України та цикл публікацій з етнографії Волині та Полісся.
«Найперше, хочу привітати усіх із святом музики і символічно, що відкриття фестивалю відбувається саме в цей день. Винагороди, які є найбільш престижними для людей мистецтва, сьогодні отримали ті, чий творчий доробок безсумнівно відомий усім присутнім у цьому залі. Отож бажаю вам подальших мистецьких здобутків та натхнення», – сказав під час нагородження Анатолій Костик.