Присвоєння звання “Заслужений працівник культури України” першому заступнику голови НСКУ Руслані Маньковській

ЗПК-4Відповідно до Указу Президента України №276/2016 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України” від 25 червня 2016 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ” присвоєно першому заступнику голови Національної спілки краєзнавців України МАНЬКОВСЬКІЙ Руслані Вікторівні.

ЗПКУрочисте нагородження Р.В.Маньковської та інших діячів культури відбулося 30 вересня 2016 року в Міністерстві культури України.

Вручаючи нагороди Міністр культури України Євген Нищук відзначив важливість отримання  визнання державою тих кроків, які зроблені  митцями.
«Я неодноразово чув, що дехто каже: «Ця нагорода це такий невеличкий комплімент від держави, з яким легше йти,  бо я тоді думаю, що це певна увага, висловлення  поваги до того, що я щось зробив, пройшов довгий шлях на цій ниві, зробив щось для держави. І треба, щоб держава це оцінила». І це правда. Також, цей момент є дуже важливим для родини. А  у нас зараз повинна бути як ніколи згуртована мистецька родина, щоб вистояти в усіх викликах. Зараз  нам потрібні рішучі кроки, реформи та зміни, направлені  на розвиток мистецтва України, її культури. І це найголовніше.  Сьогодні, від імені держави , я маю честь цим шанованим людям вручити нагороди», —  сказав Євген Нищук.

ЗПК-3Заступник голови Національної спілки краєзнавців України, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України Руслана Маньковська, якій було присвоєно звання «Заслужений працівник культури України» поділилася своїм враженнями.
«Сьогодні цю нагороду особисто я сприймаю як визнання українською державою праці невтомних дослідників рідного краю. Краєзнавство сьогодні це своєрідна школа патріотизму, тому що кожен, хто торкається своїх власних родинних витоків, свого історичного коріння, своєї історії, хто наповнюється силою духовних джерел української культури, тепер стає свідомим громадянином України, її патріотом», сказала вона.

Щиро вітаємо Руслану Вікторівну Маньковську із цієї почесною нагородою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові краєзнавчі вершини та радувати новими науково-громадськими здобутками.

One thought on “Присвоєння звання “Заслужений працівник культури України” першому заступнику голови НСКУ Руслані Маньковській”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *