Проект виготовлення поштових конвертів і листівок (Седнівська осінь)

1475835477_161007markЧернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців України за підтримки районної організації краєзнавців продовжує реалізацію проекту виготовлення поштових конвертів і листівок, присвячених відомим землякам та культурно-історичним пам’яткам, розташованим у населених пунктах Поліського краю.

До дня проведення Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Седнівська осінь-2016» виготовлено п’ять поштових конвертів із зображенням Гриця Золотюсенького, Федора Лизогуба й відомих пам’яток — Георгіївської та Воскресенської церков і кам’яниці Лизогубів, а також поштівки, на яких зображено погруддя Федора Лизогуба, встановлене в Седневі 2012 року, світлина Георгіївської церкви, зроблена у 20-х роках ХХ століття, сучасний вигляд храму та малюнок Т.Г.Шевченка, на якому зображено седнівську кам’яницю.

Також у рамках проекту Укрпошти «Власна марка» виготовлено ексклюзивну марку з гербом селищної ради. У день проведення свята в місцевому поштовому відділенні відбулося погашення марок на зазначених конвертах і листівках.

Георгіївська_церква_у_СедневіЗапрошуємо долучитися до підтримки славетної Георгіївської церкви. Випущені конверти мають позначку «Благодійний внесок на відновлення культурно-історичних пам’яток Седнева». Настоятелю Георгіївського храму, отцю Тимону, передані для реалізації віддруковані примірники поштових конвертів і листівок.

Отже, придбавши на згадку про Седнів конверти з малюнками місцевих пам’яток, зробленими відомим археологом й істориком-реконструктором Олександром Терещенком, ви долучитесь до шляхетної справи меценатства, адже отримані кошти підуть на реставрацію та збереження в належному козацької церкви Седнева.

Джерело:
Всеукраїнська тижнева газета “Сіверщина”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *