Перший заступник головного редактора журналу “Краєзнавство” Олег Бажан — гість програми «Ранок на радіо “Культура”»

Ранок на радіоЧлен Президії Національної спілки краєзнавців України, перший заступник головного редактора журналу “Краєзнавство”, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук БАЖАН Олег Григорович взяв участь у програмі «Ранок на радіо “Культура”», яка вийшла 7 квітня 2017 року в ефірі Українського радіо “Культура” (09:05?10:00, слухати з 7-ої хвилини).

Тема розмови: “Українське краєзнавство у ХХІ століття: що ми знаємо і як вивчаємо локальні місцевості, історію, культуру?”, ведучий — журналіст Василь Шандро.

Повний запис ефіру.

“Ми сьогодні говоритимемо про краєзнавство, про його стан… Ми намагалися трохи поміркувати на тему як відбувається процес пізнання “маленьких”, локальних історій, культур, територій, місцевостей в яких ми живемо” — зазначив на початку ефіру Василь Шандро.

_DSC0044“У нас є свої осередки у всіх обласних центрах, кожен з який має власне друковане видання або сайт. Ведеться активна робота, більше того, в більшості областей є місцеві програми розвитку краєзнавства, які підтримані місцевими органами влади” — констатував Олег Бажан, говорячи про Національну спілку краєзнавців України, напрямки її практичної діяльності та, в цілому, рівень популярності й склад краєзнавчого руху, тощо.

Крім того, він розповів про журнал “Краєзнавство”, його інформаційне наповнення і загалом значення для краєзнавчого руху, цьогорічний ювілей (90-річчя) та історію видання:
“На сьогоднішній день журнал «Краєзнавство» — це не лише опора для всієї краєзнавчої науки, а й своєрідний практикум для організації співпраці у науково-дослідній, пошуковій роботі, зв’язку зі шкільною та студентською аудиторією…” — узагальнив краєзнавець.

Повний запис ефіру.

 

2 thoughts on “Перший заступник головного редактора журналу “Краєзнавство” Олег Бажан — гість програми «Ранок на радіо “Культура”»”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *