МОЛОДІЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: сфера культури»

Національна спілка краєзнавців України, підтримавши ініціативу своїх партнерів Київської Малої академії наук учнівської молоді, взяла участь у підготовці та проведенні Міжнародної практичної конференції «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень  молоді: сфера культури», яка відбулася 25 квітня 2023 р. під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Конференція для юнацтва в умовах російської агресії та знищення історико-культурних цінностей держави була покликана сформувати в молодого покоління розуміння значимості ролі культурної спадщини в формуванні національної ідентичності, познайомити його з сучасними дослідженнями, актуальними проблемами у справі забезпечення захисту та збереження культурного надбання України та унікальних пам’яток природи та культури Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні та за кордоном, отримати навички дослідницької роботи.Фото 1 Читати далі МОЛОДІЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: сфера культури»

Інтервю члена Президії Національної спілки краєзнавців Олега Бажана на Радіо культура з нагоди 37 річниці Чорнобильської катастрофи.

Інтерв’ю члена Президії Національної спілки краєзнавців Олега Бажана на Радіо культура з нагоди 37 річниці Чорнобильської катастрофи.

Слухати: https://bit.ly/3Va2Qnl

Олег Бажан

Прес-секретар НСКУ Дмитрій Ніколайчук

Всеукраїнська акція «Україна пам’ятає і Світ не забуде»

У зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні Міністерство освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде».

Фото 1. Читати далі Всеукраїнська акція «Україна пам’ятає і Світ не забуде»

Уповноважений із захисту державної мови зустрівся із краєзнавцями Черкащини

30 березня 2023 р. голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин Лазуренко зустрівся з Уповноваженим із захисту державної мови, членом НСКУ Тарасом Кременем, який цього дня перебував з робочим візитом на Черкащині.

Фото 1 Читати далі Уповноважений із захисту державної мови зустрівся із краєзнавцями Черкащини

Краєзнавці Полтавщиною започаткували новий туристичний маршрут

26 березня 2023 року, напередодні проведення 12 квітня 2023 року Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукова спадщина вченої Віри Жук (1928-2008)», присвяченої 95-річчю від дня народження науковиці, краєзнавцями Полтави було започатковано новий туристичний маршрут «Мала Батьківщина визначної вченої-історикині Віри Жук – Кременчуччина. Вчена у спогадах студентів, друзів, колег».

Фото 1 Читати далі Краєзнавці Полтавщиною започаткували новий туристичний маршрут