Відбулася конференція Київської міської організації НСКУ

2017613150622У залі засідань Національної спілки краєзнавців України відбулася конференція Київської міської організації НСКУ. На зібранні були присутні представники керівних органів осередку, члени Правління.

На порядку денному стояли питання щодо виконання рішень VI з’їзду Спілки, про роботу в першому півріччі 2017 р. та плани на другу половину року, обговорення і затвердження “Положення про Київську міську організацію НСКУ” та ін.

2017613150527Кандидат історичних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова організації Олександр Гончаров окреслив основні напрямки роботи КМО НСКУ (участь у заходах, організованих Спілкою — з’їзді, засіданні Президії, науково-краєзнавчій експедиції; організація і проведення Міжнародної конференції “Другі києвознавчі читання”; виступи київських краєзнавців у ЗМІ; науково-видавнича діяльність; співпраця з органами влади та громадськими організаціями тощо).

2017613160127За результатами обговорення питання щодо найближчих майбутніх напрямів діяльності було вирішено активізувати роботу із розробки та затвердження міської Програми розвитку краєзнавства до 2025 року; створити окрему фейсбук-групу, яка б об’єднала києвознавців, сприяла обміну інформацією між ними в цій соцмережі та посилила рівень консолідації.

 

One thought on “Відбулася конференція Київської міської організації НСКУ”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *