«Київська міська організація Національної спілки краєзнавців України в особах»: започатковано серію бібліографічних покажчиків

Започатковано серію біобібліографічних покажчиків − «Київська міська організація Національної спілки краєзнавців України в особах».

Фото 1 Читати далі «Київська міська організація Національної спілки краєзнавців України в особах»: започатковано серію бібліографічних покажчиків

ЧЕРКАЩИНА І КІРОВОГРАДЩИНА: ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ

Напередодні відзначення у січні 2024 р. 70 річчя утворення наймолодшої на сьогодні в нашій державі Черкаської області Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України виступила з ініціативою проведення творчими спілками регіону циклу іміджево-презентаційних патріотичних заходів у тих областях, які у свій час “подарували” (хоча тоді ніхто нікого не запитував про це) Черкащині ті унікальні райони, які сьогодні є її гордістю.

Фото 1 Читати далі ЧЕРКАЩИНА І КІРОВОГРАДЩИНА: ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ

У Черкасах за підтримки Національної спілки краєзнавців України пройшлаVІ всеукраїнська конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»

7-8 грудня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті за підтримки Національної спілки краєзнавців України відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження», започаткована кафедрою історії та права. Ушосте подія об’єднала небайдужих до культурно-історичної спадщини краєзнавців, істориків, науковців, освітян, музеєзнавців, етнографів, громадських діячів, студентів.

Фото 1

Читати далі У Черкасах за підтримки Національної спілки краєзнавців України пройшлаVІ всеукраїнська конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»