Конкурс рукописів для видання за кошти міського бюджету Києва

КМДАЗ 1 березня розпочато прийом рукописів для видання за кошти міського бюджету Києва в рамках програми «Київ інформаційний». Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації повідомляє, що прийом рукописів триватиме до 30 березня.

До розгляду приймаються рукописи творів українською мовою, які не видавалися раніше окремою книгою і не публікувалися в часописах та в мережі інтернет у повному обсязі.

originalРукописи краєзнавчого характеру та на історичну тематику мають супроводжуватися фаховою рецензією.

У рукописах збірок окремих авторів (коротка проза чи п’єси) частка не публікованих творів має становити не менше 70%, а у поетичних збірках ‒ 50%.

Кожен автор має особисто подати рукопис (лише один) у друкованому та електронному вигляді у форматі «*.doc». Для прозових творів встановлено обсяг 100-300 друкованих сторінок А4, для дитячих 50-100 сторінок. Щодо поезії визначено розмір 75-150 сторінок.

До пакета документів потрібно додати авторську довідку та власноруч написану заяву з контактними даними. Кожен автор має право брати участь у міській програмі лише один раз на три роки. Цього року прийматимуть на розгляд поетичні та прозові збірки від творчих спілок і громадських організацій.

Видавнича рада встановила обмеження для включення творів у такі збірки для спілок, які будуть подавати рукописи:

  • один раз на два роки;
  • до рукопису додати рекомендаційний лист від спілки чи громадської організації, план-проспект учасників збірки, інформацію про упорядника.

Рукописи приймають за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, 3-й поверх, кабінет № 304, з 10:00 до 17:00 (перерва 13:00-14:00). Довідки за тел.: (044) 235-05-15.

Джерело:
Київська міська державна адміністрація

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *