28 травня відзначається Всеукраїнський день краєзнавства

День краєзнавстваЩорічно 28 травня відзначається Всеукраїнський день краєзнавства – свято, започатковане Національною спілкою краєзнавців України у 2017 р.

Його метою є поглиблення дослідження та популяризації історії, культури, мови, звичаїв і традицій українського народу, репрезентація практичних здобутків у цьому напрямку; залучення до вивчення та пізнання рідного краю широких верств населення; підвищення суспільної уваги до діяльності краєзнавців; поглиблення співпраці з державними органами влади, закладами культури та освіти, науковими установами, громадськими організаціями зацікавленими у розвитку краєзнавства.

З нагоди свята в різних регіонах України заплановано проведення низки різноманітних заходів: презентацій книг та книжкових виставок, зустрічей із краєзнавцями, конференцій та круглих столів, засідань краєзнавчих клубів, виступів у ЗМІ тощо.

Національна спілка краєзнавців України вітає всіх із цим святом та звертається до культурно-освітніх і наукових організацій та установ, громадськості долучатися до відзначення Всеукраїнського дня краєзнавства.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *