Вітаємо із 75-річчям голову Хмельницької обласної організації НСКУ Лева Васильовича Баженова

bajenov11 січня 2020 року виповнюється 75 років Баженову Леву Васильовичу — голові Хмельницької обласної організації НСКУ, члену Правління НСКУ, директору Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, професору кафедри всесвітньої історії К-ПНУ, доктору історичних наук, Заслуженому працівнику освіти України.

Не одне десятиліття громадське життя ювіляра тісно пов’язане з Національною спілкою краєзнавців України, упродовж багатьох років він входить до складу її керівних органів та очолює Хмельницьку обласну організацію, яка на сьогоднішній день є однією із найчисельніших серед усіх регіонів України.

Наукові інтереси Л.В.Баженова пов’язані з історичним краєзнавством України, поділлєзнавством, історією та історіографією Польщі та України XIX – початку XXI ст., українсько-польськими відносинами, науковою біографістикою. Він сформував власну наукову школу з дослідження регіональної історії Правобережної України, є автором понад 400 наукових робіт, численних монографій та краєзнавчих видань.

На кінець січня, з нагоди 75-річчя Лева Васильовича, заплановано проведення наукового круглого столу “Розвиток національного краєзнавства та історико-регіональних досліджень на Поділлі і Південно-Східній Волині: досвід, проблеми, перспективи”.

Національна спілка краєзнавців України бажає ювіляру безмежних позитивних емоцій та висловлює найщиріші сердечні побажання міцного здоров’я, сімейного добробуту, творчої наснаги, всіляких гараздів!

З глибокою повагою,
голова Національної спілки краєзнавців України,
член-кореспондент НАН України
О.П.Реєнт

2 thoughts on “Вітаємо із 75-річчям голову Хмельницької обласної організації НСКУ Лева Васильовича Баженова”

  1. Шановний Леве Васильовичу!
    Від краєзнавчої громади Черкащини і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з 75-річчям від дня народження. Черкащани добре знають Вас як вченого і громадського діяча, організатора краєзнавства на Поділлі.
    Бажаємо Вам здоров’я, творчої наснаги, успіхів у науковій та громадській діяльності на благо України.
    Нехай Ваш дім завжди повниться щастям, а Ви живіть любов’ю та шаною рідних і друзів.
    В. Мельниченко

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *