Кореспонденція з регіонів – лист О.П.Реєнту від голови Хмельницької ОО НСКУ Л.В.Баженова

Вельмишановний Олександре Петровичу!

9 листопада 2018 р. у м. Хмельницькому ми проводили підсумки річного обласного військово-патріотичного конкурсу “Молодь на захисті Вітчизни”.

Л.В.Баженов
Голова Хмельницької ОО НСКУ, професор  Л.В.Баженов

Мною, головою журі, в урочистій обстановці вручено у восьми номінаціях 20 дипломів лауреатів конкурсу з грошовими преміями та 30 грамот учасникам конкурсу. Це було непересічне дійство, цікаве, повчальне, яке визначило рівень військово-патріотичного виховання на Хмельниччині.

Повернувшись цього дня до Кам’янець-Подільського виявив на сайті НСКУ Ваше привітання з приводу призначення мені Указом Президента України державної стипендії. Можете уявити мої емоції, які підсилилися численними привітаннями у фейсбуці на мою адресу.

Прийміть мою сердечну вдячність Вам і всім членам Президії НСКУ за Ваші зусилля, турботу та висунення моєї кандидатури на отримання державної стипендії, за Вашу увагу до мене, визнання моєї праці на тлі науки і Спілки краєзнавців. Буду і надалі прагнути бути гідним Вашого довір’я. Зичу Вам і всій Спілці краєзнавців творчого процвітання!

З великою вдячністю,
Лев Баженов
[доктор історичних наук, професор,
голова Хмельницької обласної організації НСКУ]

 

1 коментар до “Кореспонденція з регіонів – лист О.П.Реєнту від голови Хмельницької ОО НСКУ Л.В.Баженова”

  1. Кам'янець-Подільський районний осередок Хмельницької обласної організації НСКУ сказав:

    Кам’янець-Подільський районний осередок Хмельницької обласної організації НСКУ щиро вітає Л.В.Баженова з призначенням державної стипендії. Зичимо Вам нових досягнень на ниві краєзнавства і творчого процвітання!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *