Вітаємо із 60-річчям голову Чернівецької обласної організації НСКУ, професора О.В.Добржанського

18 січня 2019 року виповнюється 60 роківДобржанський О.В. Добржанському Олександру Володимировичу — голові Чернівецької обласної організації НСКУ, декану факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктору історичних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, Почесному краєзнавцю України.

Протягом багатьох років ювіляр віддано працює на науково-педагогічній та краєзнавчій ниві, входить до складу керівних органів Національної спілки краєзнавців України і усіляко сприяє її діяльності, ефективно керує факультетом на користь всебічного виховання молодого покоління.

Обравши важливий сегмент для фахового вивчення, який охоплює різноманітні питання історії Буковини ХІХ-ХХ ст., національного руху українського народу, боротьби за українську державність на початку ХХ ст., О.В.Добржанський демонструє виваженість підходів і послідовність авторських оцінок. Багаторічна подвижницька праця ювіляра є унікальним прикладом відданого служіння обраній справі, невід’ємною складовою консолідації українського суспільства.

Поч.гр.-ДобржанськийОцінивши вагомі досягнення у галузі краєзнавства, дослідження й збереження пам’яток матеріальної та духовної культури України, з нагоди 60-річного ювілею Президія НСКУ прийняла рішення про нагородження О.В.Добржанського Почесною грамотою Національної спілки краєзнавців України.

Щиро вітаємо ювіляра, бажаємо йому міцного здоров’я та людського щастя, сімейного добробуту і усіляких гараздів! Нехай кожен новий день буде щедрим на приємні події та корисні справи! Плідних дослідницьких пошуків і творчої наснаги в подальшій краєзнавчій та науково-педагогічній роботі!

З глибокою повагою,
голова Національної спілки краєзнавців України,
член-кореспондент НАН України
О.П.Реєнт

One thought on “Вітаємо із 60-річчям голову Чернівецької обласної організації НСКУ, професора О.В.Добржанського”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *