Науково-практичний семінар «Інформаційно-технологічні ресурси Державного архіву Кіровоградської області у процесі реалізації краєзнавчих проектів закладів освіти і місцевих громад»

Кропивницький-семінар-318 вересня 2019 року Державним архівом Кіровоградської області спільно з КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» було проведено науково-практичний семінар з проблеми «Інформаційно-технологічні ресурси Державного архіву Кіровоградської області у процесі реалізації краєзнавчих Кропивницький-семінар-5проектів закладів освіти і місцевих громад» для керівників краєзнавчих гуртків та музеїв при закладах освіти області.

Семінар відкрив Олег Бабенко, директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців, який розповів про можливості архіву щодо співпраці з педагогами-краєзнавцями.

Програма семінару

Кропивницький-семінар-2“Захід організували  для керівників краєзнавчих гуртків та музеїв при закладах освіти області. Відкрили семінар директор ДАКО Олег Бабенко та керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Яременко. В обговоренні проблем, пов’язаних з віртуальними та реальними  можливостями архіву щодо співпраці з педагогами-краєзнавцями, формами й методами поповнення фондів з історії освіти та діяльності Кропивницький-семінар-4відомих педагогів, а також з інших практичних питань, пов’язаних з архівними документами, виступили співробітники архіву Тетяна Гончарова, Андрій Кривуляк, Лілія Маренець,  Вадим Колєчкін та інші”, – розповіла методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Лариса Гайда.

Кропивницький-семінарНа її думку вдало склалася й практична частина заходу, що допоможе педагогам-краєзнавцям більш впевнено й результативно працювати в умовах створення нових територіальних громад тощо.

Джерело:
Державний архів Кіровоградської області
З перших уст

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *