Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Музейна справа на Житомирщині: історія та сучасність»

Інфолист - Житомир8-9 жовтня 2020 р. у Житомирі відбудеться Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Музейна справа на Житомирщині: історія та сучасність», присвячена 155-річчю заснування Житомирського обласного краєзнавчого музею, 50-річчю заснування Музею космонавтики ім. С.Корольова та відзначенню Всесвітнього тижня космосу в Україні.

Інформаційний лист

На конференції передбачається розглянути наступні напрямки досліджень:

  • Історія та діяльність Житомирського обласного краєзнавчого музею;
  • Історія та сьогодення Музею космонавтики ім. С.Корольова;
  • Державні, комунальні, народні музеї та інші заклади музейного типу Житомирщини — історія, діяльність, стан, проблеми та перспективи розвитку в сучасних умовах;
  • Подвижники музейної справи, науки і культури;
  • Загальні питання краєзнавства, музеєзнавства та пам?яткознавства.

Організатори заходу: Департамент культури, молоді і спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Історичний факультет Житомирського державного університету ім. І.Франка, Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича, Житомирський обласний краєзнавчий музей, Музей космонавтика ім. С.Корольова, Державний архів Житомирської області.

Планується видання наукового збірника матеріалів конференції до початку її проведення. Оргкомітет приймає статті до збірника «Музейна справа на Житомирщині: історія та сучасність», в електронному вигляді та анкетні дані про авторів до 10 вересня 2020 р.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти для публікації доповіді, які не відповідають вимогам та тематиці конференції. Проїзд та проживання учасників конференції  за власні кошти, або кошти відряджуючої організації.

Матеріали надсилаються до 10 вересня 2020 р. на електронну адресу: skavr_p@ukr.net

Телефони для довідок: 041-43-2-44-07 або 096-35-25-336. Контактна особа: голова Житомирської обласної організації Національної спілки краєзнавців України — Скавронський Павло Степанович.

Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед колег та зацікавлених осіб

Інформаційний лист

Оргкомітет

One thought on “Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Музейна справа на Житомирщині: історія та сучасність»”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *