Колектив Мирноградської міської краєзнавчої організації визнано найкращим у Донецькій області

Обл._кубок0Цього року, ювілейного для Донецької обласної організації НСКУ – 30 років від часу утворення, прийнято рішення щорічно відзначати кращу міську краєзнавчу організацію.

21 липня 2020 року Президія Донецької обласної краєзнавчої організації НСКУ, серед регіональних міських організацій, визнала переможцем за минулий 2019 рік колектив Мирноградської міської краєзнавчої організації “Старий рудник” (голова С.П.Луковенко).

відеосюжет телекомпанії "Орбіта"

У роботі Мирноградської міської організації було Сергiй_Луковенковідзначено злагодженість у роботі, колективізм, плановість, своєчасну звітність, участь у конференціях, випуск друкованої продукції, своєчасну сплату членських внесків, поповнення рядів новими членами НСКУ, зв’язки з громадськими та владними структурами, висвітлення новин у ЗМІ та інші показники.

Члени_Мирноградс_коi_МОВітаємо переможців обласного конкурсу. Бажаємо нових успіхів! Нагорода буде вручена на серпневих зборах у Слов’янську з нагоди 30-річчя Донецької обласної організації НСКУ.

Вважаємо, що змагання за перехідний кубок, як один із стимулів, сприятиме активізації роботи на місцях, покращить рівень та якість пошукової та популяризаторської роботи по вивченню рідного краю.

Валерій Романько,
голова Донецької ОО НСКУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *