Український культурний фонд презентував нові конкурсні програми

УКФ-231 січня 2018 року відбулася презентація нових конкурсних програм Українського культурного фонду, які будуть реалізовуватися протягом 2019 року. У заході взяла участь заступниця голови НСКУ Руслана Маньковська.

Заявки приймаються на програми:

Останні дві програми, «Промоція культури та місцевий розвиток» і «Розбудова зв’язків ‒ мережування», доопрацьовуються і незабаром з’являться на офіційному сайті УКФ.

Детальніше про програми – за посиланням.

УКФОдними з першорядних стратегічних цілей УКФ є сприяння творенню національного культурного продукту, промоція та розповсюдження української культури. Відштовхуючись від них і було розроблено вісім конкурсних програм, які охоплюватимуть різні сектори культури та аудиторії потенційних грантоотримувачів.

Програми запускатимуться поступово, протягом першої половини 2019 року. Спільний бюджет грантів становить 641 мільйон гривень.

Питання участі Національної спілки краєзнавців України у програмах УКФ обговорювалося на засіданні Президії НСКУ 14 лютого 2019 р. За пропозицією голови НСКУ, члена-18кореспондента НАН України Олександра Реєнта було прийнято рішення про рекомендацію регіональним організаціям активно долучатися до участі в конкурсах, спрямованих на збереження національної історико-культурної спадщини українського народу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *