Всеукраїнська нарада з питань викладання навчального курсу «Основи краєзнавства» у закладах вищої освіти

Нарада - 24.05.201824 травня 2018 року за участі представників Національної спілки краєзнавців України та провідних українських університетів відбудеться Всеукраїнська нарада з питань викладання навчального курсу «Основи краєзнавства» у закладах вищої освіти.

Заплановано обговорення низки питань, пов’язаних із вдосконаленням навчально-виховного процесу у закладах вищої освіти, зокрема доцільності запровадження навчального курсу “Основи краєзнавства”.

Захід розпочнеться о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9; ауд. 238 (зал засідань ректорату), Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. До участі запрошуються краєзнавці, педагоги, представники закладів освіти, ЗМІ та усі зацікавлені.

Проведення наради приурочено до Всеукраїнського дня краєзнавства, який щорічно відзначається 28 травня.

Основи краєзнавстваНагадаємо, що у 2016 р. Національною спілкою краєзнавців України було підготовлено підручник “Основи краєзнавства”, рекомендований ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” для використання у навчальному процесі.

2 thoughts on “Всеукраїнська нарада з питань викладання навчального курсу «Основи краєзнавства» у закладах вищої освіти”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *